HAKKIMIZDA

Kuruluşundan bu yana telekomünikasyon sektöründe hizmet veren ES KABLO, sektörde kaliteli üretimi ve hizmeti ile saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

ES KABLO, telekomünikasyon sektöründe başarıyla hizmet veren Telteks markasının kullanım haklarına sahiptir. Telteks markasının üretim ve satış tarafında tek yetkili firma ES KABLO’dur.

ES KABLO bilgi birikimi ve tecrübesinin yanı sıra, uygulamış olduğu modern kablo üretim teknikleri, üretim, pazarlama ve teslimat zamanlamasıyla uzmanlaşmış bir kuruluştur. Ürettiği tüm ürünlerin kalitesini garanti altına almış ve güvenilirliği sayesinde pazarın tercih edilen markası olmuştur.

Teknoloji ve insan kaynaklarıyla ilgili dünyadaki gelişmeleri günü gününe takip etmeyi prensip haline getirmiştir. Bunun sonucu olarak gerek yetiştirdiği kalifiye elemanlarla gerekse modern teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla iletişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

ES KABLO, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla yatırımlarını yaparken titizlikle çevre dostu teknolojileri tercih etmektedir.

ES KABLO, kablo üretimini bilgisayar kontrollü modern makinelerde, eğitimli uzman teknik personelleri ile TS EN ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 şartlarında uluslararası ve ulusal standartlarda yapmaktadır. ES KABLO, bu web sayfasını vizyonu ve hedefleri doğrultusunda ürettiği ürünleri siz saygı değer müşterilerine tanıtmak amacıyla hazırlamıştır.

Saygılarımızla,

ES Kablo olarak en büyük hedefimiz ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktır.Yıllardır bu prensiple çalışan firmamız  bundan sonra da çalışanlarına, tedarikçilerine, müşterilerine, rakiplerine ve çevreye özen göstermeye ve değer katmaya devam edecektir.

Vizyon

Tecrübemiz ve bilgi birikimimizle sektörün en büyük firmaları arasında yer almak.

Misyon

*Yurtiçi ve yurtdışında kablo denilince akla ilk gelen markalardan biri olmak,

*Kaliteli ürünler üretmek,

*Sürdürülebilir ve verimli büyüme sağlamak,

*Çalışanlarımızın eğitimleri ve kariyerleri için yatırım yapmak,

*Yapılan ihracat ile ülke dış ticaret hacmine katkı sağlamak

*Çalışan sayımızı artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Değerlerimiz;

*Dürüst ve şeffaf olmak,

*Gelişime ve yeniliğe açık olmak,

*Müşteri odaklı olmak,

*Çalışanlarına karşı duyarlı olmak,

*Müşteri ve tedarikçilerimize karşı duyarlı olup sorumluluklarımızı yerine getirmek,

*Çevreye ve topluma duyarlı olmak,